V-TAC LED svietidlo 2W denná biela nabíjacie so senzorom
Kód: 2962Podrobný popis
Kvalitné nabíjacie svietidlo so senzorom vhodné napríklad do skrine, šatníku, ...
Dodatočné parametre
| Kategória: | Povrchové s pohybovým senzorom |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| EAN: | 3800157689731 |
| Výkon: | 2 |
| Farba svetla: | Denná biela |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP20 |
| LED: | SMD |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 400x40x9mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | 160 |
| Uhol svietenia: | 180° |
| Vstupné napätie: | 5V, 1A |
| Životnosť: | 20,000 Hodín |
| Farebná teplota: | 4000K |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| Objem: | 0.0005 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
