V-TAC LED svietidlo 24W denná biela štvorcové biele IP44 s mikrovlnným senzorom
Kód: 7667Podrobný popis
V-TAC LED svietidlo s mikrovlnným pohybovým senzorom. Výkon 24W, denná biela farba svetla. Vhodné do vonkajšieho prostredia s krytím IP44.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Povrchové s pohybovým senzorom |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.88 kg |
| EAN: | 3800157685801 |
| Výkon: | 24 |
| Farba svetla: | Denná biela |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP44 |
| LED: | SMD |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 295x295x65mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | 2400 |
| Uhol svietenia: | 360° |
| Vstupné napätie: | AC:220-240V, 50/60Hz |
| Životnosť: | 20,000 Hodín |
| Farebná teplota: | 4000K |
| Hmotnosť: | 0.88 kg |
| Objem: | 0.0085 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | >15000 |
| Power factor: | - |
