V-TAC PRO LED svietidlo 18W denná biela štvorcové čierne IP44
Kód: 76431-24Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Povrchové LED svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.69 kg |
| EAN: | 3800170223455 |
| Výkon: | 18 |
| Farba svetla: | Denná biela |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | >80 |
| Krytie: | IP44 |
| LED: | SMD-Samsung Chip |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | -20°C to +45°C |
| Rozmery: | 250x250x65mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | 1830 |
| Uhol svietenia: | 120° |
| Vstupné napätie: | AC:220-240V, 50/60Hz |
| Životnosť: | 20,000 Hodín |
| Farebná teplota: | 4000K |
| Hmotnosť: | 0.69 kg |
| Objem: | 0.0056 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | >15000 |
| Power factor: | - |
