V-TAC sieťový zdroj 24V 4,16A 100W IP65
Kód: 3101Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje 24V |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 3800157605991 |
| Výkon: | 100 |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP65 |
| LED: | - |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | -25°C to +50°C |
| Rozmery: | 192x52x37mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | DC:24V |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| Objem: | 0.0008 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
