V-TAC sieťový zdroj 24V 400W 16,6A IP20
Kód: 3265Podrobný popis
24V napájací zdroj s výkonom 400W. Zdroj obsahuje ventilátor, takže ho neodporúčame používať v obytných izbách, pretože vydáva zvuk. Pre dlhú životnosť doporučujeme zaťažovať zdroj maximálne na 80% jeho výkonu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje 24V |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.745 kg |
| EAN: | 3800157640404 |
| Výkon: | 400 |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP45 |
| LED: | - |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | -35°C to +55°C |
| Rozmery: | 223x118x50mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | AC:100-264V, 50/60Hz |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.745 kg |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
