V-TAC sieťový zdroj 24V 15A 360W IP20
Kód: 3275Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje 24V |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.566 kg |
| EAN: | 3800157654456 |
| Výkon: | 360 |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP20 |
| LED: | - |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 208x82x32mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | AC:200-240V, 50Hz |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.566 kg |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
