V-TAC sieťový zdroj 12V 10A 120W IP20
Kód: 3243Podrobný popis
V-TAC napájací zdroj s výstupným napätím 12V. Výkon 10A 120W, krytie IP20. Zdroj je vhodný na napájanie LED pásov a iných zariadení na 12V. Pre dlhú životnosť doporučujeme zaťažovať zdroj maximálne na 80% jeho výkonu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje 12V |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 3800157628525 |
| Výkon: | 120 |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP20 |
| LED: | - |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | -35°C to +55°C |
| Rozmery: | 190x50x31mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | AC:176-264V, 50/60Hz |
| Životnosť: | 20,000 Hodín |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Objem: | 0.0004 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | >15000 |
| Power factor: | - |
| Položka bola vypredaná… | |
