V-TAC sieťový zdroj 12V 100W 8,33A IP67
Kód: 3236Podrobný popis
Kvalitný napájací zdroj s výkonom 100W. Jednosmerné napätie 12V. Vysoké krytie IP67. Vhodný do exterieŕu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje 12V |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.633 kg |
| EAN: | 3800157628020 |
| Výkon: | 100 |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP65 |
| LED: | - |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | -35°C to +55°C |
| Rozmery: | 192x52x37mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | AC:100-240V, 50/60Hz |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.633 kg |
| Objem: | 0.0005 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
