V-TAC LED žiarovka E27 G45 3,7W teplá biela
Kód: 214160Podrobný popis
Príjemné svetlo v praktickom balení. V-TAC LED žiarovka E27 G45 s výkonom 3,7W je ideálnym riešením pre nočné lampy a lustre s viacerými žiarovkami.
- Tradičná teplá biela farba pre pokojný domov.
- Kompaktný tvar malej gule (G45) pre univerzálne použitie.
- Minimálna spotreba energie pri zachovaní dostatočného jasu.
- Okamžitý nábeh bez blikania či oneskorenia.
- Pätica: E27
- Výkon: 3,7 W (náhrada 25W)
- Farba svetla: Teplá biela
- Tvar: G45
Svieťte šikovne a útulne. Pridajte si ju do košíka!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závit E27 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 3800157665353 |
| Výkon: | 3,7 |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Ekvivalent: | 25 |
| Index podania farieb CRI: | >80 |
| Krytie: | IP20 |
| LED: | SMD |
| Pätica: | E27 |
| Pracovná teplota: | -20°C to +45°C |
| Rozmery: | 45x80mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | 320 |
| Uhol svietenia: | 180° |
| Vstupné napätie: | AC:220-240V, 50Hz |
| Životnosť: | 25,000 Hodín |
| Farebná teplota: | 3000K |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Objem: | 0.0002 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | >20000 |
| Power factor: | >0.4 |
