V-TAC LED žiarovka E27 A90 15W denná biela so záložným zdrojom
Kód: 7795Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závit E27 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 3800157699761 |
| Výkon: | 15 |
| Farba svetla: | Denná biela |
| Ekvivalent: | 80 |
| Index podania farieb CRI: | >80 |
| Krytie: | IP20 |
| LED: | SMD |
| Pätica: | E27 |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 88x165mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | 1200 |
| Uhol svietenia: | 200° |
| Vstupné napätie: | AC:220-240V, 50Hz |
| Životnosť: | 20,000 Hodín |
| Farebná teplota: | 4000K |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Počet zapnutí / vypnutí: | >15000 |
| Power factor: | >0.7 |
