V-TAC LED žiarovka E27 A60 10,5W studená biela
Kód: 217351Podrobný popis
Energické svetlo pre váš deň. V-TAC LED žiarovka E27 so studenou bielou farbou zabezpečí dokonalý jas a viditeľnosť.
- Studená biela farba pre moderný vzhľad.
- Vysoká účinnosť šetrí náklady na energiu.
- Dlhá životnosť bez straty jasu.
Objednajte si ju dnes.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závit E27 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| EAN: | 3800157691710 |
| Výkon: | 10,5 |
| Farba svetla: | Studená biela |
| Ekvivalent: | 75 |
| Index podania farieb CRI: | >80 |
| Krytie: | IP20 |
| LED: | SMD |
| Pätica: | E27 |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 60x110mmm |
| Stmievanie: | - |
| Svetelný tok: | 1055 |
| Uhol svietenia: | 200° |
| Vstupné napätie: | AC:220-240V, 50Hz |
| Životnosť: | 20,000 Hodín |
| Farebná teplota: | 6500K |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Objem: | 0.005 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | >20000 |
| Power factor: | - |
