V-TAC LED žiarovka E27 T30 7W 2200K filament amber
Kód: 7144Podrobný popis
Dizajnový kúsok pre milovníkov retro štýlu! Rúrková jantárová V-TAC LED žiarovka oživí každé otvorené svietidlo.
- Unikátny rúrkový tvar banky.
- Extra teplé svetlo 2200K.
- Filament technológia so zlatistým tónom.
Vytvorte si štýlový domov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závit E27 Filament |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Výkon: | 7 W |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Ekvivalent: | 60W |
| Index podania farieb CRI: | >80 |
| Krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Pracovná teplota: | -20 - +45°C |
| Rozmery: | 30x300 mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | 700 lm |
| Uhol svietenia: | 300° |
| Vstupné napätie: | 220-240 V |
| Životnosť: | 20 000 hodín |
| Farebná teplota: | 2200 K |
| Počet zapnutí / vypnutí: | >15 000 |
