V-TAC LED žiarovka E27 ST64 8W 2200K filament amber
Kód: 214421Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závit E27 Filament |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 3800157683715 |
| Výkon: | 8 |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Ekvivalent: | 50 |
| Index podania farieb CRI: | >80 |
| Krytie: | IP20 |
| LED: | Filament |
| Pätica: | E27 |
| Pracovná teplota: | -20°C to +45°C |
| Rozmery: | 64x143mm |
| Stmievanie: | - |
| Svetelný tok: | 720 |
| Uhol svietenia: | 300° |
| Vstupné napätie: | AC:220-240V,50Hz |
| Životnosť: | 20,000 Hodín |
| Farebná teplota: | 2200K |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Objem: | 0.0008 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | >15000 |
| Power factor: | - |
| Položka bola vypredaná… | |
