V-TAC LED žiarovka E27 G125 4W teplá biela filament frost stmievateľná
Kód: 4399Podrobný popis
Elegancia pod kontrolou. Stmievateľná V-TAC LED žiarovka G125 Frost ponúka jemné rozptýlené svetlo a možnosť nastaviť si jas.
- Impozantný guľový tvar banky 125mm.
- Matná úprava zabraňuje oslneniu.
- Podpora stmievania pre každú náladu.
Kúpte si luxusné svetlo hneď.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závit E27 Filament |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Výkon: | 4 W |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Ekvivalent: | 30W |
| Index podania farieb CRI: | >80 |
| Krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Pracovná teplota: | -20 - +45°C |
| Rozmery: | 125x173 mm |
| Stmievanie: | áno |
| Svetelný tok: | 350 lm |
| Uhol svietenia: | 300° |
| Vstupné napätie: | 220-240 V |
| Životnosť: | 20 000 hodín |
| Farebná teplota: | 2700 K |
| Počet zapnutí / vypnutí: | >15 000 |
