V-TAC LED žiarovka E27 A67 8W teplá biela filament frost
Kód: 4483Podrobný popis
Kvalitná filament frost LED žiarovka s výkonom 8W. Príjemná teplá biela farba svetla. Náhrada za približne 60W žiarovku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závit E27 Filament |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.092 kg |
| EAN: | 3800157609586 |
| Výkon: | 8 |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Ekvivalent: | 60 |
| Index podania farieb CRI: | >80 |
| Krytie: | IP20 |
| LED: | Filament |
| Pätica: | E27 |
| Pracovná teplota: | -25°C to +50°C |
| Rozmery: | 67x123mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | 800 |
| Uhol svietenia: | 300° |
| Vstupné napätie: | AC:220-240V, 50Hz |
| Životnosť: | 20,000 Hodín |
| Farebná teplota: | 2700K |
| Hmotnosť: | 0.092 kg |
| Objem: | 0.0007 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | >15000 |
| Power factor: | >0.5 |
