V-TAC PRO LED žiarovka E14 C37 6,5W studená biela
Kód: 21113Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závit E14 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Výkon: | 6,5 W |
| Farba svetla: | Studená biela |
| Ekvivalent: | 45W |
| Index podania farieb CRI: | >80 |
| Krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Pracovná teplota: | -20 - +40°C |
| Rozmery: | 36,5x100 mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | 600 lm |
| Uhol svietenia: | 180° |
| Vstupné napätie: | 220-240 V |
| Životnosť: | 20 000 hodín |
| Farebná teplota: | 6500 K |
| Počet zapnutí / vypnutí: | >20 000 |
