V-TAC LED žiarovka E14 P45 4,5W teplá biela
Kód: 2142501Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závit E14 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 3800157675680 |
| Výkon: | 4,5 |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Ekvivalent: | 40 |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP20 |
| LED: | SMD |
| Pätica: | E14 |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 36.5x100mm |
| Stmievanie: | - |
| Svetelný tok: | 470 |
| Uhol svietenia: | 180° |
| Vstupné napätie: | AC220-240V |
| Životnosť: | 20000 |
| Farebná teplota: | 3000K |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Objem: | 0.0002 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | 20000 |
| Power factor: | - |
