V-TAC LED žiarovka E14 C37 4W 2200K amber filament twist
Kód: 7115Podrobný popis
Premeňte svoje svietidlá na dizajnové skvosty. V-TAC LED žiarovka E14 Amber Filament Twist s krútenou bankou a extra teplým svetlom prinesie do vášho domova nezameniteľný vintage pocit.
- Jantárové sfarbenie banky pre hrejivý a luxusný vzhľad.
- Extra teplá farba svetla 2200K simuluje svetlo plameňa.
- Elegantný krútený tvar banky (sviečka) pre rustikálne lustre.
- Nízka spotreba pri zachovaní vysokej estetickej hodnoty.
- Pätica: E14
- Výkon: 4 W (náhrada 30W)
- Svetelný tok: 350 lm
- Farba svetla: Amber (extra teplá)
Vytvorte si kútik pohody so štýlovým svetlom. Pridajte si ju do košíka!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závit E14 Filament |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Výkon: | 4 W |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Ekvivalent: | 30W |
| Index podania farieb CRI: | >80 |
| Krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Pracovná teplota: | -20 - +40°C |
| Rozmery: | 35x98 mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | 350 lm |
| Uhol svietenia: | 300° |
| Vstupné napätie: | 220-240 V |
| Životnosť: | 20 000 hodín |
| Farebná teplota: | 2200 K |
| Počet zapnutí / vypnutí: | >15 000 |
