V-TAC závesné svietidlo čierne na E27 žiarovku
Kód: 3764Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné LED svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.3 kg |
| EAN: | 3800157611374 |
| Výkon: | - |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP20 |
| LED: | - |
| Pätica: | E27 |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 350x300x1100mm |
| Stmievanie: | - |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | AC:220-240V, 50Hz |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 1.3 kg |
| Objem: | 0.0416 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
