V-TAC vodeodolná montážna krabica čierna 8-12mm IP68
Kód: 5982Podrobný popis
Kvalitná káblová montážna krabica pre bezpečné spojenie káblov. Čierna farba, krytie IP68.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vodeodolné krabice a spojky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| EAN: | 3800157636124 |
| Výkon: | - |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP68 |
| LED: | - |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 112.6x93.3x35.3mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | - |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
