V-TAC PRO pouličné LED svietidlo 30W studená biela
Kód: 21538Podrobný popis
Kvalitné pouličné LED svietidlo s výkonom 30W. Studená biela farba svetla. Samsung LED. Vhodné na stĺpy do 4m výšky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | V-TAC LED pouličné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| EAN: | 3800157666169 |
| Výkon: | 30 |
| Farba svetla: | Studená biela |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | >80 |
| Krytie: | IP65 |
| LED: | SMD-Samsung Chip |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | -20°C to +45°C |
| Rozmery: | 302x130x66mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | 2350 |
| Uhol svietenia: | 110° |
| Vstupné napätie: | AC:200-240V |
| Životnosť: | 30,000 Hodín |
| Farebná teplota: | 6400K |
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| Počet zapnutí / vypnutí: | >20000 |
| Power factor: | >0.9 |
