V-TAC PRO pouličné LED svietidlo 100W denná biela
Kód: 21960Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | V-TAC LED pouličné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.54 kg |
| EAN: | 3800157666251 |
| Výkon: | 100 |
| Farba svetla: | Denná biela |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | >70 |
| Krytie: | IP65 |
| LED: | SMD-Samsung Chip |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | -20°C to +45°C |
| Rozmery: | 535x260x64mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | 13500 |
| Uhol svietenia: | 120° |
| Vstupné napätie: | AC:120-240V, 50/60Hz |
| Životnosť: | 25,000 Hodín |
| Farebná teplota: | 4000K |
| Hmotnosť: | 2.54 kg |
| Objem: | 0.0149 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | >15000 |
| Power factor: | >0.9 |
