V-TAC PRO LED núdzové svietidlo 4W studená biela
Kód: 838Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | V-TAC LED núdzové svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.83 kg |
| EAN: | 3800157641371 |
| Výkon: | 4 |
| Farba svetla: | Studená biela |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP65 |
| LED: | SMD-Samsung Chip |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | -20°C to +45°C |
| Rozmery: | 352x118x80mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | 190 |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | AC:220-240V, 50/60Hz |
| Životnosť: | 30,000 Hodín |
| Farebná teplota: | 6000K |
| Hmotnosť: | 0.83 kg |
| Objem: | 0.0034 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
