V-TAC PRO LED núdzové svietidlo 3W studená biela povrchové IP65
Kód: 7687Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | V-TAC LED núdzové svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| EAN: | 3800157689021 |
| Výkon: | 3 |
| Farba svetla: | Studená biela |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | >80 |
| Krytie: | IP65 |
| LED: | SMD |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 350x110x56mm |
| Stmievanie: | - |
| Svetelný tok: | 130 |
| Uhol svietenia: | 120° |
| Vstupné napätie: | AC:200-240V, 50/60Hz |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | 6400K |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| Objem: | 0.0044 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
