V-TAC PRO LED núdzové svietidlo 3W studená biela povrchové IP65
Kód: 83111Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | V-TAC LED núdzové svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.639 kg |
| EAN: | 3800157650137 |
| Výkon: | 3 |
| Farba svetla: | Studená biela |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP65 |
| LED: | SMD |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | -20°C to +40°C |
| Rozmery: | 346x60x107mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | 140 |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | AC:220-240V, 50/60Hz |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | 6400K |
| Hmotnosť: | 0.639 kg |
| Objem: | 0.0028 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
