V-TAC PRO LED núdzové svietidlo 2W studená biela
Kód: 836Podrobný popis
Kvalitné LED núdzové svietidlo V-TAC PRO s výkonom 2W. Studená biela farba svetla. SAMSUNG LED.
Dodatočné parametre
| Kategória: | V-TAC LED núdzové svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| EAN: | 3800157641357 |
| Výkon: | 2 |
| Farba svetla: | Studená biela |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP20 |
| LED: | SMD-Samsung Chip |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 380x51x195mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | 140 |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | AC:220-240V, 50/60Hz |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | 6000K |
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| Objem: | 0.0037 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
