V-TAC PRO LED núdzové svietidlo 2,5W studená biela 4v1
Kód: 7675Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | V-TAC LED núdzové svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.73 kg |
| EAN: | 3800157685887 |
| Výkon: | 2,5 |
| Farba svetla: | Studená biela |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP20 |
| LED: | SMD |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | 0°C to +45°C |
| Rozmery: | 350x29x195mm |
| Stmievanie: | - |
| Svetelný tok: | 100 |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | AC:200-240V,50/60Hz |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | 6000K |
| Hmotnosť: | 0.73 kg |
| Objem: | 0.0035 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
