V-TAC sťahovacie pásky 4,5 x 350mm biele - balenie 100 ks
Kód: 11175Podrobný popis
Keď potrebujete dĺžku a estetiku. Dlhé biele sťahovacie pásky V-TAC sú ideálne pre hrubé káblové zväzky.
- Extra dĺžka: 35 cm pre naozaj objemné zväzky.
- Vysoká odolnosť: Šírka 4,5 mm znesie napätie.
- Jednoduchá montáž: Hladké prevliekanie šetrí čas.
- Rozmery: 4,5 x 350 mm
- Farba: Biela
- Balenie: 100 ks
Profesionálne riešenie pre veľké projekty. Objednajte si ich dnes!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sťahovacie pásky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.206 kg |
| EAN: | 3800157654302 |
| Výkon: | - |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | - |
| LED: | - |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 4.5x350mm |
| Stmievanie: | - |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | - |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.206 kg |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
