V-TAC LED svietidlo fakľa solárne - balenie 4ks
Kód: 8689Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne LED svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.614 kg |
| EAN: | 3800157654975 |
| Výkon: | 1 |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP44 |
| LED: | - |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 75x75x500mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | - |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | 2200K |
| Hmotnosť: | 0.614 kg |
| Objem: | 0.0053 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
