V-TAC PRO LED reflektor s pohybovým senzorom 20W teplá biela
Kód: 20259Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | S pohybovým senzorom |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.43 kg |
| EAN: | 3800157661171 |
| Výkon: | 20 |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | >80 |
| Krytie: | IP65 |
| LED: | SMD-Samsung Chip |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | -20°C to +40°C |
| Rozmery: | 157x60x128mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | 1510 |
| Uhol svietenia: | 100° |
| Vstupné napätie: | AC:220-240V, 50Hz |
| Životnosť: | 25,000 Hodín |
| Farebná teplota: | 3000K |
| Hmotnosť: | 0.43 kg |
| Objem: | 0.0017 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | >15000 |
| Power factor: | >0.9 |
