V-TAC rámik pre bodovú žiarovku - štvorcový matný nevýklopný
Kód: 6639Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rámiky na bodovky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 3800157664325 |
| Výkon: | - |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP20 |
| LED: | - |
| Pätica: | GU10 |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 93x93x55mm |
| Stmievanie: | - |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | - |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Objem: | 0.0008 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
