V-TAC LED svietidlo 36W denná biela štvorcové čierne IP44 s mikrovlnným senzorom
Kód: 7674Podrobný popis
V-TAC LED svietidlo s mikrovlnným pohybovým senzorom. Výkon 30W, denná biela farba svetla. Vhodné do vonkajšieho prostredia s krytím IP44.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Povrchové s pohybovým senzorom |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Výkon: | 30 W |
| Farba svetla: | Denná biela |
| Index podania farieb CRI: | >80 |
| Krytie: | IP44 |
| LED: | SMD |
| Pracovná teplota: | -20 - +40°C |
| Rozmery: | 420 x 420 x 65mm |
| Svetelný tok: | 3000 lm |
| Uhol svietenia: | 360° |
| Vstupné napätie: | AC 220-240 V |
| Životnosť: | 20 000 hodín |
| Farebná teplota: | 4000 K |
| Počet zapnutí / vypnutí: | >15 000 |
