V-TAC svietidlo povrchové retro
Kód: 7066Podrobný popis
V-TAC závesné svietidlo so závitom E27. Maximálny výkon žiarovky je 60W. Vhodné do vonkajšieho prostredia, krytie IP44.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Povrchové LED svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.98 kg |
| EAN: | 3800157616195 |
| Výkon: | - |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP44 |
| LED: | - |
| Pätica: | E27 |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 208x360x170mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | AC:220-240V, 50Hz |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.98 kg |
| Objem: | 0.008 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
