V-TAC PRO LED svietidlo 12W denná biela kruhové IP65
Kód: 820Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Povrchové LED svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Výkon: | 12W |
| Farba svetla: | Denná biela |
| Index podania farieb CRI: | >80 |
| Krytie: | IP65 |
| Pracovná teplota: | -20 - +40°C |
| Rozmery: | Ø270 x 75 mm |
| Svetelný tok: | 1440 lm |
| Uhol svietenia: | 110° |
| Vstupné napätie: | AC 220-240V |
| Životnosť: | 30 000 hodín |
| Farebná teplota: | 4000 K |
