V-TAC mikrovlnný senzor biely IP65
Kód: 5571Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pohybové mikrovlnné senzory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.104 kg |
| EAN: | 3800157620246 |
| Výkon: | - |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP65 |
| LED: | - |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 115x35x25mm |
| Stmievanie: | - |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | AC:220-240V, 50/60Hz |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.104 kg |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
