V-TAC pohybový senzor povrchový infra
Kód: 4967Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pohybové IR senzory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 3800230625823 |
| Výkon: | - |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP44 |
| LED: | - |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | -25°C to +50°C |
| Rozmery: | 86.4x60.4x98mm |
| Stmievanie: | - |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | AC:220-240V, 50/60Hz |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Objem: | 0.0007 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
