V-TAC pohybový senzor čierny zapustený infra
Kód: 6609Podrobný popis
Vysoko kvalitný infračervený snímač pohybu. Nastaviteľný čas, citlivosť svetla a vzdialenosť. Detekčná vzdialenosť 8 metrov. Maximálne zaťaženie LED 400W. Nastaviteľný prevádzkový čas v rozsahu: min. 10 s ± 3 s, max. 15min ± 2 min
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pohybové IR senzory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.092 kg |
| EAN: | 3800157655224 |
| Výkon: | - |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP20 |
| LED: | - |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 50x62mm |
| Stmievanie: | - |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | AC:220-240V, 50/60Hz |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.092 kg |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
