V-TAC LED pás 24V COB 280 LED/m 10W/m studená biela
Kód: 2654Podrobný popis
S technológiou COB získate svetlo bez viditeľných bodov. Ideálne pre nízke hliníkové profily.
- Súvislý svetelný lúč.
- Jasná studená biela farba.
- Napájanie 24V.
Svieťte moderne!
UPOZORNENIE: LED pásiky sa predávajú po 5m baleniach, objednať je preto možné len násobky čísla 5. Napríklad 5,10,15...
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED pásy - COB - IP20 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Výkon: | 10 W/m |
| Farba svetla: | Biela |
| Index podania farieb CRI: | >80 |
| Krytie: | IP20 |
| LED: | COB 280 |
| Pracovná teplota: | -20 - +40°C |
| Rozmery: | 5m balenie, šírka 8mm |
| Svetelný tok: | 800 lm/m |
| Uhol svietenia: | 120° |
| Vstupné napätie: | DC 24V |
| Životnosť: | 20 000 hodín |
| Farebná teplota: | 6400 K |
| Počet LED: | 280 LED/m |
