V-TAC LED pás 24V SMD2110 700 LED/m 21W/m studená biela CRI>90
Kód: 2604Podrobný popis
Absolútna špička v hustote diód! V-TAC PRO LED pás 700 LED/m vytvára dokonale súvislú čiaru svetla v studenom odtieni.
- Neuveriteľných 700 diód na meter.
- Studená biela farba pre moderný jas.
- Verné podanie farieb CRI > 90.
Doprajte si technologický unikát!
UPOZORNENIE: LED pásiky sa predávajú po 5m baleniach, objednať je preto možné len násobky čísla 5. Napríklad 5,10,15...
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED pásy - 700 LED/m - IP20 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.034 kg |
| EAN: | 3800157653367 |
| Výkon: | - |
| Farba svetla: | Studená biela |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | >90 |
| Krytie: | IP20 |
| LED: | SMD 2110 |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 12mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | 120° |
| Vstupné napätie: | DC:24V |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | 6400K |
| Hmotnosť: | 0.034 kg |
| Objem: | 0.0008 m3 |
| Počet LED: | 700 LED/m |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
