V-TAC LED modul 4xSMD2835 1,44W zelená IP67
Kód: 5133Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED moduly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 3800157621779 |
| Výkon: | 1,44 |
| Farba svetla: | Green |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | >75 |
| Krytie: | IP68 |
| LED: | SMD |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | -25°C to +50°C |
| Rozmery: | 37x37x6.8mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | 120-135 |
| Uhol svietenia: | 160° |
| Vstupné napätie: | DC:12V |
| Životnosť: | 20,000 Hodín |
| Farebná teplota: | Green |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
