V-TAC napájací konektor pre LED pás 10mm SMD5050 na sieťový adaptér
Kód: 3508Podrobný popis
Kvalitný napájací konektor pre LED pásy so šírkou 10mm. Umožňuje pripojiť LED pás na plastový adaptér, ale aj na konektor pod objednávacím číslom 3512.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Konektory a spojky pre LED pásy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.007 kg |
| EAN: | 3800157608466 |
| Výkon: | - |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | - |
| LED: | - |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | -25°C to +50°C |
| Rozmery: | - |
| Stmievanie: | - |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | - |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.007 kg |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
