V-TAC LED pás na batérie 2,4W teplá biela IP65 so senzorom
Kód: 2573Podrobný popis
Už žiadne hľadanie vypínača! V-TAC LED set so senzorom automaticky osvetlí cestu pod posteľou či v skrini.
- Senzor pohybu v balení.
- Teplá biela 2700K.
- Ochrana IP65.
Zvýšte svoj komfort!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompletné sady LED pásov |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.106 kg |
| EAN: | 3800157639330 |
| Výkon: | - |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP65 |
| LED: | SMD |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | -25°C to +50°C |
| Rozmery: | 1m |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | 120° |
| Vstupné napätie: | DC:6V |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | 2700K |
| Hmotnosť: | 0.106 kg |
| Objem: | 0.0007 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
