V-TAC LED pás na batérie 2,4W denná biela IP65
Kód: 2574Podrobný popis
Bezpečný pohyb domovom! V-TAC LED set so senzorom automaticky osvetlí cestu prirodzeným denným svetlom.
- Automatický štart pri pohybe.
- Denná biela 4000K.
- Vodotesný pás IP65.
Sada pripravená na montáž!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompletné sady LED pásov |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Výkon: | 2,4 W |
| Farba svetla: | Denná biela |
| Krytie: | IP65 |
| LED: | SMD 2835 |
| Pracovná teplota: | -20 - +40°C |
| Rozmery: | dĺžka 1 meter |
| Svetelný tok: | 200 lm/m |
| Vstupné napätie: | DC 6V |
| Životnosť: | 20 000 hodín |
| Farebná teplota: | 4000 K |
