V-TAC ovládač na LED pásy 12V-24V 96W RF
Kód: 3300Podrobný popis
V-TAC diaľkový ovládač pre LED pásy, alebo iné zariadenia na 12V - 24V. Umožňuje vypnúť, zapnúť a regulovať výstupné napätie. Diaľkový ovládač je od výroby spárovaný s riadiacou jednotkou, ďalší ovládač nie je možné pridať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klasické 12V / 24V |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 3800230622198 |
| Výkon: | - |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP20 |
| LED: | - |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | -25°C to +50°C |
| Rozmery: | 115x55x35mm |
| Stmievanie: | - |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | DC:12V/24V |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
