V-TAC LED stmievač dotykový RF
Kód: 2590Podrobný popis
Kvalitný rádiový dotykový stmievač určený hlavne pre LED pásy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klasické 12V / 24V |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.241 kg |
| EAN: | 3800157649445 |
| Výkon: | - |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | - |
| LED: | - |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | - |
| Stmievanie: | - |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | DC:12V/24V |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.241 kg |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
