V-TAC ovládač pre LED pásy 12V-24V 300W RF
Kód: 3337Podrobný popis
Kvalitný diaľkový ovládač pre LED pásy. Výkon až 300W. Rádiovo ovládaný, 12V-24V.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klasické 12V / 24V |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.223 kg |
| EAN: | 3800157634601 |
| Výkon: | - |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP20 |
| LED: | - |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 127x41x32mm |
| Stmievanie: | - |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | DC:12V/24V |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.223 kg |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
