V-TAC hliníkový profil pre LED pásy 2000x19x19mm
Kód: 2877Podrobný popis
UPOZORNENIE:
Minimálny odber pre doručenie profilov kuriérom je 5 ks, môže byť aj mix rôznych typov.
Cena je uvedená za 1ks = 2m. Balenie obsahuje kvalitný krycí tmavý plast, ktorý uberá približne 30% priepustnosti svetla, 4x úchytku, 4x záslepku.Dodatočné parametre
| Kategória: | Hliníkové profily |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| EAN: | 3800157677233 |
| Výkon: | - |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP20 |
| LED: | - |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 2000x19x19mm |
| Stmievanie: | - |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | - |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Objem: | 0.0009 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
