V-TAC LED žiarovka E27 A60 9W zelená
Kód: 7343Podrobný popis
Zažiarte na zeleno! Farebná LED žiarovka V-TAC vytvorí skvelú atmosféru pri každej príležitosti.
- Sýta zelená farba svetla.
- Dlhá životnosť 30 000 hodín.
- Úsporný výkon 9W.
Objednajte si farebné svetlo hneď.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Farebné žiarovky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Výkon: | 9 W |
| Farba svetla: | Studená biela |
| Ekvivalent: | 30W |
| Index podania farieb CRI: | >80 |
| Krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Pracovná teplota: | -20 - +40°C |
| Rozmery: | 60x112 m |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | 310 lm |
| Uhol svietenia: | 200° |
| Vstupné napätie: | 220-240 V |
| Životnosť: | 30 000 hodín |
| Farebná teplota: | 6400 K |
| Počet zapnutí / vypnutí: | >20 000 |
