V-TAC elektrický lapač hmyzu 2x15W
Kód: 11181Podrobný popis
Elektrická lampa proti hmyzu Vás zbaví otravných mušiek a komárov raz a navždy,stačí zasvietiť. Ideálna je na letnú terasu, balkón pri letnú grilovačku a pod.
Napájanie je klasické do zásuvky a funguje na pricípe dvoch 15W trubíc ktoré hmyz lákajú do lampy, kde ich elektrina následne zlikviduje. Kvalitný elektrický lapač hmyzu s výkonom 2 x 15W. Obsahuje 2x UV trubicu. Účnnosť približne na 100m2. Životnosť až do 8 000 hodín. Rozmery 502x93,5x280mm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrické lapače hmyzu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.233 kg |
| EAN: | 3800157654364 |
| Výkon: | 30 |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | - |
| LED: | - |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 502x93.5x280mm |
| Stmievanie: | - |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | AC:220-240V, 50/60Hz |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 2.233 kg |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
