V-TAC sieťový adaptér 12V 3,5A 42W
Kód: 2672Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Adaptéry 12V |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 3800157663953 |
| Výkon: | 42 |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP44 |
| LED: | - |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | -35°C to +55°C |
| Rozmery: | - |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | AC:100-240V, 50/60Hz |
| Životnosť: | 20,000 Hodín |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
